Itt vagyTartalom / Nyílt levél Oláh Tibor Úrnak!

Nyílt levél Oláh Tibor Úrnak!


Beküldte detto - Ekkor: 2009 July 12

Kedves Lakosok!
Tisztelt Oláh Tibor!

Bizonyára sokan tudják, hogy a „Tisztelettel” megszólított személy, nem áll szóba velem, nem hajlandó meghallgatni engem.

Nagyon rosszul teszi, legfőképpen most, mikor öt év kellett ahhoz, hogy kiderüljön az az igazság, amit én tudtam, éreztem, de Tibor tagadott!

Mi több!
Még hogy tagadott?
Nem!
Felhasználta ellenem különböző lakossági fórumokon, lejáratva engem.

Tudják, én még olyat nemigen hallottam, hogy valaki belecsinál abba a bizonyos fazékba, s ő az, aki felemeli a fedőt, hagy bűzölögjön!

Tibor ezt megtette, de hazugsággal próbálta lemosni magáról azt a sok sz…t, ami ráragadt!

Emlékszel Tibor 2004 év elejére?

Emlékszel, a Nemzetőrség létrehozására?
/lásd: http://dany.hu/doc/tulesek/pdf/2004/20040226.pdf /
Emlékszel, hogy az irodát, az egészet a képviselő testület érvényes határozata ellenére, önmagadtól vitted végbe? /Ebből adódik, hogy hamis határozati javaslatot készítettél/
Emlékszel, és emlékeznek azok a nemzetőrök /vagy nem akarnak emlékezni/ akik mindezt tudták, sőt előtte már a lakosok panaszkodtak a zajra, a piszokra…stb./Jegyzőkönyvben bizonyítva/
Emlékszel, hogy azon a bizonyos estén, az ülésre összecsődítetted a fél falut?
Emlékszel, hogy célod elérése érdekében A.I. képviselővel együtt mit csináltál velem?
Tudod, hogy a mai napig nincs megállapodási szerződés az Önkormányzat és a Nemzetőrség között, holott az Önkormányzat finanszírozza az iroda rezsijét!
Ki nem csinálta meg ezt a szerződést?
Te, Tibor!
Tehát ez is "törvénytelen", hogy vigyünk egy kis "szakszöveget", Margarétás szlogent is a dologba.

Te akkor olyan dolgot tettél, ami miatt, most Dányban biztosan nem lennél nemhogy jegyző, de még felfüggesztett jegyző sem!

A képviselő testület határozata nélkül vittél végbe olyan dolgot, hoztál meg olyan határozatot, ami nem igaz!

És ezt tettem én szóvá!

Az akkor megírt levelem minden szava igaz!

És mindezt tegnap kellett megtudnom attól a személytől, akinek már igencsak nyomta a lelkét!
Hát elmondta!

Tudod Tibor, Ő az a személy, aki előtt - akkor, 2004-ben,- TÉRDEN ÁLLVA KÖNYÖRÖGTÉL,/szó szerint, térdelve/ hogy ne csináljon semmit, mert abból bizony Neked nagy bajod származik!

És hitt Neked!
Neked, akinek, nem kellett egy hónap sem, s ezt az embert feljelentetted!

Engem pedig megaláztál, mások előtt „kiprédikáltál”, védted szent igazadat, amivel saját magad próbáltad becsapni!

Tudod: Isten nem siet, de nem is felejt!
Szóval, öt év kellett, és íme!

És megszólalt bennem egy hang, mintha nagyanyám súgna a túlvilágról: Isten malmai lassan õrölnek, majd kiforrja magát, vagy hogy holnapra kitojják a tyúkok.

Hát! Kitojták!

Nyári Jánosné

Cimkék

Ugye ugye......

Ez is hozzátartozik!
Ugye értik miért?

http://hu.wikipedia.org/wiki/Zaklat%C3%A1s

Ezt sem véletlenül tettem fel!!!!

Először is: "A szólásszabad­ságnak ugyanakkor vannak korlátai is: például a személyes adatok"....LÁSD: személyes leletem megjelentetése a danyforum.com weboldalon!

Továbbá...
.....A szólásszabadság minden embert (minőségénél fogva) egyenlően megillet, amelyet mindenekelőtt az államnak, mint erőszak-szervezetnek kell tiszteletben tartania.
A szólásszabadság az Emberi jogok egyetemes nyilatkozata (1948) szerint elidegeníthetetlen jog. „Minden személynek joga van a vélemény és a kifejezés szabadságához, amely magában foglalja azt a jogot, hogy véleménye miatt ne szenvedjen zaklatást, és hogy határokra való tekintet nélkül kutathasson, átvihessen és terjeszthessen híreket és eszméket”.

Az Európai Emberi Jogi Bíróság egy 1976-os határozata úgy fogalmaz, hogy „a szólás szabadsága nemcsak azokra az 'információkra' és 'eszmékre' vonatkozik, amelyeket az emberek jó néven vesznek […], hanem azokra is, amelyek bántják, felháborítják vagy zavarják […] a lakosság bármely részét”.

A szabad véleménynyilvánítás az egyik alapvető emberi jog, a szólásszabadság része. (Lat.: ius murmurandi = a mormogás joga).

Azóta a köztársaságok alkotmányában is szerepel ez a kitétel. Például a Magyar Köztársaság Alkotmánya (1949. évi XX. törvény) védi a szabad véleménynyilvánítás jogát, tekintet nélkül a megfogalmazott álláspont érték- és igazságtartalmára.

Az Alkotmány 61. §-a (1) bekezdése „A Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításra, továbbá arra, hogy a közérdekű adatokat megismerje, illetőleg terjessze.”

„A szabad véleménynyilvánításhoz való jog által védett, alkotmányosan nem büntethető véleménynyilvánítás köre azonban a közhatalmat gyakorló személyekkel, valamint a közszereplő politikusokkal kapcsolatos véleménynyilvánítást tekintve tágabb, mint más személyeknél.”