Itt vagyTartalom / Jótékonysági adományozás és vásár

Jótékonysági adományozás és vásár


Beküldte menyhárt lajosné - Ekkor: 2017 March 20

Felajánlott tárgyak

Szent Jakab Karitászcsoport felhívása

A nagyböjtben szeretnénk egy nagy bajba jutott családnak komoly, hathatós segítséget nyújtani a Kedves Testvérek segítségével.
A mi egyházközségünk híres arról, mennyi mindent valósíthattunk meg az emberek összefogása, munkája, áldozatvállalása révén. Ifjúsági ház építése, ravatalozó, orgona, templom tatarozása, padok felújítása…
Most is erre hívunk minden jó szándékú, segíteni tudó embert!
Nem építeni, vásárolni vagy éppen javítani kellene, hanem visszahozni egy család emberhez méltó életét. Ha mindannyian összefogunk, akkor megtehetjük. Tudjuk, mennyire törékeny ez a földi élet, mennyire múlandó az ember épsége, egészsége. Pillanatok alatt megsérülhet, a biztonság meginoghat, a megélhetés lehetetlenné válhat. Segítsünk!
Jótékonysági vásárt tervezünk, melynek bevételét erre a célra használjuk fel!
Községünkben élnek művészemberek, vállalkozók, mesteremberek, fiatalok és idősek, sokan vagyunk.
Kérünk a vásárban eladható tárgyakat: festményt, fotót, könyvet, kézimunkát, gobelint, értéket képviselő tárgyakat. A felajánlott adományokat szeretnénk aztán egy kiállítás keretében bemutatni abból a célból, hogy mi többiek megvásároljuk azokat.
Kovács András plébános úr fogadja a felajánlásokat a plébánián vagy szentmisék után a sekrestyében.

Természetesen a befolyt összeggel e család életét változtatjuk meg, fordítjuk jobbra!

Cimkék